SiLM2024CA-DG
SiLM2024CA-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSiLM2024CA-DG
ОписаниеMotor Driver ICs Sillumin SiLM2024CA-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.104 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 70ns |
| Fall Time | 35ns |
| Propagation Delay tpHL | 150ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 600mA |
| Propagation Delay tpLH | 680ns |
| Peak Output Current(source) | 290mA |
| Quiescent Current(Iq) | 250uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
