IXDN602D2TR
IXDN602D2TR
ПроизводительLittelfuse/IXYS
Партномер производителяIXDN602D2TR
ОписаниеMotor Driver ICs Littelfuse/IXYS IXDN602D2TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Littelfuse/IXYS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 7.5ns |
| Fall Time | 6.5ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~35V |
