SPX2954M3-3.3
SPX2954M3-3.3
ПроизводительMaxLinear
Партномер производителяSPX2954M3-3.3
ОписаниеPower Management (PMIC) MaxLinear SPX2954M3-3.3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | MaxLinear |
| Вес | 0.28 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Output Current | 250mA |
| Quiescent Current | 150uA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 30V |
| Features | Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Standby Current | 150uA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | - |
| Noise | 430uVrms |
| Output Voltage | 3.3V |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage Dropout | 500mV@(250mA) |
