SE8533L1-HF
SE8533L1-HF
ПроизводительSeaward Elec
Партномер производителяSE8533L1-HF
ОписаниеPower Management (PMIC) Seaward Elec SE8533L1-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | Seaward Elec |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃@(Ta) |
| Output Current | 300mA |
| Quiescent Current | 2.5uA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 45V |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Standby Current | 2.5uA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80dB |
| Noise | - |
| Output Voltage | 3.3V |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage Dropout | 300mV@(100mA) |
