SSP7533
SSP7533
Производительorisilicon
Партномер производителяSSP7533
ОписаниеPower Management (PMIC) orisilicon SSP7533
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | orisilicon |
| Вес | 0.347 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 100mA |
| Quiescent Current | 50uA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 40V |
| Features | Short Circuit Protection;Over Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Standby Current | 50uA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 60dB@(100Hz) |
| Output Voltage | 3.3V |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage Dropout | 600mV@(50mA) |
