FLD78L05-5.0YSOT233G/TR
FLD78L05-5.0YSOT233G/TR
ПроизводительFull-Way
Партномер производителяFLD78L05-5.0YSOT233G/TR
ОписаниеPower Management (PMIC) Full-Way FLD78L05-5.0YSOT233G/TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | Full-Way |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | 0℃~+125℃@(Tj) |
| Output Current | 100mA |
| Quiescent Current | 300uA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 30V |
| Features | Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Standby Current | 300uA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 84dB@(120Hz) |
| Noise | 32uV |
| Output Voltage | 5V |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage Dropout | 800mV |
