LCK-DC-012-Z200
LCK-DC-012-Z200
ПроизводительLCKELEC
Партномер производителяLCK-DC-012-Z200
ОписаниеConnectors LCKELEC LCK-DC-012-Z200
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | LCKELEC |
| Вес | 1 |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 500mA |
| Outside Contact Diameter | 6.3mm |
| Mounting Type | Right Angle |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 500mA |
