LCK-PJ-004-A25
LCK-PJ-004-A25
ПроизводительLCKELEC
Партномер производителяLCK-PJ-004-A25
ОписаниеConnectors LCKELEC LCK-PJ-004-A25
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | LCKELEC |
| Вес | 2.082 |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 5A |
| Outside Contact Diameter | 6mm |
| Mounting Type | Right Angle |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 5A |
