DC-S033A-D025-5A
DC-S033A-D025-5A
ПроизводительG-Switch
Партномер производителяDC-S033A-D025-5A
ОписаниеConnectors G-Switch DC-S033A-D025-5A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | G-Switch |
| Вес | 1.616 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 5A |
| Outside Contact Diameter | 6mm |
| Inside Contact Diameter | 2.5mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 5A |
| working temperature | -40℃~+85℃ |
