DC-020-X20
DC-020-X20
ПроизводительSOFNG
Партномер производителяDC-020-X20
ОписаниеConnectors SOFNG DC-020-X20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | SOFNG |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -35℃~+75℃ |
| Voltage Rating (Max) | 24V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 3A |
| Outside Contact Diameter | 6.4mm |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
| Mounting Type | Right Angle |
| Rated Voltage | 24V |
| Current Rating | 3A |
| working temperature | -35℃~+75℃ |
