DC-005B-2.0-EP
DC-005B-2.0-EP
ПроизводительCHUNSHENGDIANZI
Партномер производителяDC-005B-2.0-EP
ОписаниеConnectors CHUNSHENGDIANZI DC-005B-2.0-EP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | CHUNSHENGDIANZI |
| Вес | 1.853 |
| Operating Temperature | -25℃~+70℃ |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 4A |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
| Mounting Type | Right Angle |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 4A |
| working temperature | -25℃~+70℃ |
