9CW5125BEGA
9CW5125BEGA
ПроизводительSAMZO
Партномер производителя9CW5125BEGA
ОписаниеConnectors SAMZO 9CW5125BEGA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | SAMZO |
| Вес | 2.146 |
| Operating Temperature | - |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 15A |
| Inside Contact Diameter | 2.5mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 15A |
| working temperature | - |
