9AK2144BEFA
9AK2144BEFA
ПроизводительSAMZO
Партномер производителя9AK2144BEFA
ОписаниеConnectors SAMZO 9AK2144BEFA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | SAMZO |
| Вес | 1.49 |
| Operating Temperature | - |
| Voltage Rating (Max) | 30V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Rated Current | 1A |
| Inside Contact Diameter | 2mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Rated Voltage | 30V |
| Current Rating | 1A |
| working temperature | - |
