PJ-001BH-67
PJ-001BH-67
ПроизводительCUI
Партномер производителяPJ-001BH-67
ОписаниеConnectors CUI PJ-001BH-67
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | CUI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Voltage Rating (Max) | 24V |
| Connector Type | DC Power Jack |
| Outside Contact Diameter | 6.3mm |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Current Rating | 5A |
