DB107S-3AF
DB107S-3AF
ПроизводительFOSAN
Партномер производителяDB107S-3AF
ОписаниеDiodes FOSAN DB107S-3AF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | FOSAN |
| Вес | 0.519 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@1000V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 1kV |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 50A |
| Current - Rectified | 1A |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@1A |
