GBJ4003SF
GBJ4003SF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | YFW |
| Вес | 1 |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 300V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 450A |
| Current - Rectified | 40A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.2V@40A |
