RGBU2510
RGBU2510
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | XUMAO |
| Вес | 4.096 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@1000V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 1kV |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 440A |
| Current - Rectified | 25A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.3V@12.5A |
