EGBU606
EGBU606
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | JUXING |
| Вес | 3.97 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 175A |
| Current - Rectified | 6A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.7V@6.0A |
