KBP203-A
KBP203-A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | DDF |
| Вес | 1.762 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 200V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 60A |
| Current - Rectified | 2A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@2A |
