KBP301-A
KBP301-A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | DDF |
| Вес | 1.762 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 100V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 80A |
| Current - Rectified | 3A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@3A |
