GBU2506L
GBU2506L
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | XCH |
| Вес | 5.897 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 350A |
| Current - Rectified | 3.5A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 930mV@12.5A |
