KBJ2010
KBJ2010
ПроизводительXUMAO
Партномер производителяKBJ2010
ОписаниеDiodes XUMAO KBJ2010
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | XUMAO |
| Вес | 4.317 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA@1000V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 1kV |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 350A |
| Current - Rectified | 20A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@20A |
