D6KB100
D6KB100
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | XUMAO |
| Вес | 1.483 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@1000V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 1kV |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 175A |
| Current - Rectified | 6A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@6A |
