FMBR120VLSFT1G
FMBR120VLSFT1G
ПроизводительFUXINSEMI
Партномер производителяFMBR120VLSFT1G
ОписаниеDiodes FUXINSEMI FMBR120VLSFT1G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | FUXINSEMI |
| Вес | 0.046 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 200uA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 45A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+125℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 380mV@1.0A |
