B140
B140
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | GOODWORK |
| Вес | 0.111 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA@40V |
| Diode Configuration | Independent |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 30A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -65℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 530mV@1A |
