SB1045L-JSM
SB1045L-JSM
ПроизводительJSMSEMI
Партномер производителяSB1045L-JSM
ОписаниеDiodes JSMSEMI SB1045L-JSM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | JSMSEMI |
| Вес | 1 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 150uA@45V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 150A |
| Current - Rectified | 10A |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 600mV@10A |
