SP20D120CTU
SP20D120CTU
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP20D120CTU
ОписаниеSilicon Carbide (SiC) Devices Siliup SP20D120CTU
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 2.12 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 20uA@1200V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1.2kV |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 175A |
| Current - Rectified | 20A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.7V@20A |
