MUR2060DD
MUR2060DD
ПроизводительJUXING
Партномер производителяMUR2060DD
ОписаниеDiodes JUXING MUR2060DD
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | JUXING |
| Вес | 0.396 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Current - Rectified | 20A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.65V@10A |
