MURD1060D
MURD1060D
ПроизводительMDD(Microdiode Semiconductor)
Партномер производителяMURD1060D
ОписаниеDiodes MDD(Microdiode Semiconductor) MURD1060D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | MDD(Microdiode Semiconductor) |
| Вес | 0.47 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Current - Rectified | 10A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.6V@5A |
