B5819WS-6AF
B5819WS-6AF
ПроизводительFOSAN
Партномер производителяB5819WS-6AF
ОписаниеDiodes FOSAN B5819WS-6AF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | FOSAN |
| Вес | 0.026 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 50uA@40V |
| Diode Configuration | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 9A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -50℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 900mV@3A |
