SB2045
SB2045
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | JUXING |
| Вес | 0.171 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 250A |
| Current - Rectified | 20A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 550mV@20A |
