SP10150
SP10150
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | XCH |
| Вес | 0.165 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 50uA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 120A |
| Current - Rectified | 10A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 900mV@10A |
