MB6S-6AF
MB6S-6AF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | FOSAN |
| Вес | 0.22 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 30A |
| Current - Rectified | 800mA |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.1V@0.8A |
