TPAN0220J10R0K9
TPAN0220J10R0K9
ПроизводительRESI
Партномер производителяTPAN0220J10R0K9
ОписаниеResistors RESI TPAN0220J10R0K9
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Through Hole Resistors |
| Производитель | RESI |
| Вес | 2.94 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/℃ |
| Type | Planar Non-Inductive Power Resistor |
| Resistance | 10Ω |
| Power(Watts) | 50W |
| Voltage-Supply(Max) | 500V |
