TPAL0220F50R0K9
TPAL0220F50R0K9
ПроизводительRESI
Партномер производителяTPAL0220F50R0K9
ОписаниеResistors RESI TPAL0220F50R0K9
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Through Hole Resistors |
| Производитель | RESI |
| Вес | 2.86 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/℃ |
| Type | Planar Non-Inductive Power Resistor |
| Resistance | 50Ω |
| Power(Watts) | 35W |
| Voltage-Supply(Max) | 500V |
