HV-46W7414M-L50-TR1-U1780
HV-46W7414M-L50-TR1-U1780
ПроизводительHarvatek
Партномер производителяHV-46W7414M-L50-TR1-U1780
ОписаниеOptoelectronics Harvatek HV-46W7414M-L50-TR1-U1780
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Светодиодные индикаторы - дискретные |
| Производитель | Harvatek |
| Вес | 0.27 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Diode Configuration | Discrete Diode |
| Power(Watts) | 100mW |
| Forward current | 5mA |
| Viewing Angle | 110° |
| Lens Color | Frosted White Lens |
| Luminous Intensity | 500mcd |
| Lamp Holder Type | 3mm Cylindrical Lens |
| Illumination Color | White |
| Voltage - Forward(Vf) | 2.8V |
