G7J-24LMSF
G7J-24LMSF
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяG7J-24LMSF
ОписаниеRelays STEIPU G7J-24LMSF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 4.281 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 2.88kΩ |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 10ms |
| Contact Rating | 5A@250VAC;3A@30VDC;7A@250VAC;5A@30VDC;10A@250VAC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 10A |
