ST152E-1A-12LSTFL
ST152E-1A-12LSTFL
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяST152E-1A-12LSTFL
ОписаниеRelays STEIPU ST152E-1A-12LSTFL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 17.137 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 120Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Coil Rated Power | 1.2W |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Contact Rating | 25A@277VAC;16A@277VAC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 25A |
