SJ-2504A-SMT-TR
SJ-2504A-SMT-TR
ПроизводительCUI
Партномер производителяSJ-2504A-SMT-TR
ОписаниеIndustrial control electrical CUI SJ-2504A-SMT-TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые разъемы |
| Производитель | CUI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -25-+85℃ |
| Number of Circuits | - |
| Voltage Rating (Max) | 12V |
| Connector Type | - |
| Rated Current | 1A |
| Contact Material | - |
| Row Spacing | - |
| Colour | Black |
| Inside Contact Diameter | - |
| Mounting Type | - |
| Contact Resistance | 50mΩ |
| Rated Voltage | 12V |
| Current Rating | 1A |
| working temperature | -25-+85℃ |
| material quality | - |
| Shell material | - |
| Protection level | - |
| Strip length | - |
| insulation resistance | 100MΩ |
| spacing | - |
| Wire gauge | - |
| Voltage withstand | 500V |
| Contact inner diameter | - |
| Data transmission rate | - |
| Rows | - |
| Number of stitches | - |
| Number of plugs | - |
| Termination | - |
| Contact electroplating | - |
| Leakage current | - |
| Rated pulse voltage | - |
| Full length | - |
