FCMS04
FCMS04
ПроизводительFUXINSEMI
Партномер производителяFCMS04
ОписаниеDiodes FUXINSEMI FCMS04
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | FUXINSEMI |
| Вес | 0.055 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 300uA@30V |
| Diode Configuration | Independent |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 120A |
| Current - Rectified | 5A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 450mV@5.0A |
