BAV21W-6AF
BAV21W-6AF
ПроизводительFOSAN
Партномер производителяBAV21W-6AF
ОписаниеDiodes FOSAN BAV21W-6AF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | FOSAN |
| Вес | 0.033 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 250V |
| Pd- Power Dissipation | 250mW |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 9A |
| Current - Rectified | 250mA |
| Operating Junction Temperature Range | -50℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.25V@0.2A |
