BAT854SWF
BAT854SWF
ПроизводительNexperia
Партномер производителяBAT854SWF
ОписаниеDiodes Nexperia BAT854SWF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | Nexperia |
| Вес | 0.029 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 500nA@25V |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Rectified | 200mA |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 550mV@100mA |
