S15WB60-5000
S15WB60-5000
ПроизводительSHINDENGEN(Shindengen)
Партномер производителяS15WB60-5000
ОписаниеDiodes SHINDENGEN(Shindengen) S15WB60-5000
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | SHINDENGEN(Shindengen) |
| Вес | 1 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10uA |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 200A |
| Current - Rectified | 15A |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.05V@7.5A |
