AiP74AUP1G74YA8.TR
AiP74AUP1G74YA8.TR
ПроизводительWuxi I-core Elec
Партномер производителяAiP74AUP1G74YA8.TR
ОписаниеLogic Wuxi I-core Elec AiP74AUP1G74YA8.TR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Производитель | Wuxi I-core Elec |
| Вес | 0.055 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 1uA |
| Output Type | Complementary type |
| Number of Elements | 1 |
| Type | D-Type |
| Input Capacitance | 0.6pF |
| Clock Frequency | 619MHz |
| Function | Set and Reset |
| Voltage - Supply | 800mV~3.6V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Propagation Delay | 1.5ns@3.6V,5pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Setup Time | 300ps |
| Synchronous/Asynchronous | Asynchronous |
