CD4076BE(LX)
CD4076BE(LX)
Производительlingxingic
Партномер производителяCD4076BE(LX)
ОписаниеLogic lingxingic CD4076BE(LX)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Производитель | lingxingic |
| Вес | 1.626 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 600uA |
| Output Type | Tri-State |
| Type | D-Type |
| Clock Frequency | 8MHz |
| Function | Reset |
| Voltage - Supply | 3V~15V |
| Propagation Delay | 90ns@15V,50pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Current - Output High(IOH) | 2.8mA |
| Current - Output Low(IOL) | 2.8mA |
| Setup Time | 35ns |
| Synchronous/Asynchronous | Asynchronous |
