CD4019BM(LX)
CD4019BM(LX)
Производительlingxingic
Партномер производителяCD4019BM(LX)
ОписаниеLogic lingxingic CD4019BM(LX)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули приемопередатчиков IrDA |
| Производитель | lingxingic |
| Вес | 0.271 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Supply | 3V~15V |
| Logic Type | AND-OR Gate |
| Logic Family | CD4 |
| Input Logic Level - Low | 1.5V;3V;4V |
| Input Logic Level - High | 3.5V;7V;11V |
| Output Logic Level - Low | 50mV |
| Output Logic Level - High | 4.95V;9.95V;14.95V |
| Current - Output High(IOH) | 2.8mA |
| Current - Output Low(IOL) | 2.8mA |
| Quiescent Current(Iq) | 30uA |
