AiP74LVC2G00YA8.TR
AiP74LVC2G00YA8.TR
ПроизводительWuxi I-core Elec
Партномер производителяAiP74LVC2G00YA8.TR
ОписаниеLogic Wuxi I-core Elec AiP74LVC2G00YA8.TR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули приемопередатчиков IrDA |
| Производитель | Wuxi I-core Elec |
| Вес | 0.055 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2;2 |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Logic Type | NAND Gate |
| Logic Family | 74LVC |
| Input Logic Level - Low | 700mV;800mV |
| Input Logic Level - High | 1.7V;2V |
| Output Logic Level - Low | 100mV;450mV;300mV;400mV;550mV |
| Output Logic Level - High | 1.2V;1.9V;2.2V;2.3V;3.8V |
| Current - Output High(IOH) | 32mA |
| Current - Output Low(IOL) | 32mA |
| Quiescent Current(Iq) | 4uA |
