AiP74AUP1G08GC353.TR
AiP74AUP1G08GC353.TR
ПроизводительWuxi I-core Elec
Партномер производителяAiP74AUP1G08GC353.TR
ОписаниеLogic Wuxi I-core Elec AiP74AUP1G08GC353.TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули приемопередатчиков IrDA |
| Производитель | Wuxi I-core Elec |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1;2 |
| Voltage - Supply | 800mV~3.6V |
| Logic Type | AND Gate |
| Logic Family | 74AUP |
| Propagation Delay | 6.2ns@3.0V,30pF |
| Input Logic Level - Low | 900mV |
| Input Logic Level - High | 2V |
| Output Logic Level - Low | 440mV |
| Output Logic Level - High | 2.6V |
| Current - Output High(IOH) | 4mA |
| Current - Output Low(IOL) | 4mA |
| Quiescent Current(Iq) | 1.4uA |
