AiP74LVC573TA20.TR
AiP74LVC573TA20.TR
ПроизводительWuxi I-core Elec
Партномер производителяAiP74LVC573TA20.TR
ОписаниеLogic Wuxi I-core Elec AiP74LVC573TA20.TR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Производитель | Wuxi I-core Elec |
| Вес | 0.112 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Quiescent Current (Iq) | 10uA |
| Series | 74LVC |
| Voltage - Supply | 1.65V~3.6V |
| Logic Type | D Latch |
| Propagation Delay | 3.4ns |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Setup Time | 1.7ns |
| Hold Time | 1.4ns |
