S-8261ABJMD-G3JT2X
S-8261ABJMD-G3JT2X
ПроизводительABLIC
Партномер производителяS-8261ABJMD-G3JT2X
ОписаниеPower Management (PMIC) ABLIC S-8261ABJMD-G3JT2X
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | ABLIC |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 1.5V~8V |
| Charging Saturation Voltage | 4.28V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 3V |
| Charge Current - Max | - |
